Krok po kroku

Napisz test kwalifikacyjny.

Rozwiązanie testu kwalifikacyjnego pozwoli nam dobrać dla Ciebie optymalną grupę pod względem poziomu zaawansowania. Rozwiąż test online, klikając w okienko powyżej. Osoby rozpoczynające kurs od podstaw są zwolnione z testu kwalifikacyjnego.

 

Dowiedz się o terminach zajęć.

Po sprawdzeniu testu kwalifikacyjnego zaproponujemy Ci terminy zajęć. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie 45-minutowe lekcje. Standardowe terminy zajęć to:

  • poniedziałki i środy 17.00 – 18.30,
  • poniedziałki i środy 18.45 – 20.15,
  • wtorki i czwartki 17.00 – 18.30,
  • wtorki i czwartki 18.45 – 20.15.

Istnieje również możliwość ustalenia w grupie niestandardowych terminów zajęć (także w godzinach porannych, oraz w piątki) .

 

Skorzystaj z lekcji próbnej. Nie kupuj kota w worku!

Po uzgodnieniu terminu zajęć, zachęcamy do skorzystania z niezobowiązującej lekcji próbnej. Nie jest ona lekcją pokazową, lecz przedstawieniem zajęć w sposób w jaki są faktycznie przeprowadzane. Po skorzystaniu z lekcji próbnej, poprosimy Cię o podjęcie decyzji w sprawie kontynuacji kursu. Jeśli nie będziesz chciał pozostać w naszej szkole, nie poniesiesz żadnych kosztów. Jeśli zdecydujesz się kontynuować kurs, lekcja próbna zostanie wliczona w koszt zajęć.

Wybierz dogodne dla siebie warunki płatności.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować kurs po wykorzystaniu lekcji próbnej, zaproponujemy Ci warunki płatności. Kurs w naszej szkole trwa 10 miesięcy i składa się z około 150 (45-minutowych) lekcji. Sam ustalisz harmonogram płatności. Będziesz mógł dokonać jednorazowej wpłaty za całość kursu (10 miesięcy), lub rozbicia płatności na raty. Istnieje także możliwość dokonywania wpłat za każdy miesiąc nauki. Sprawdź cennik interesującego Cię kursu, umieszczony w zakładkach poszczególnych kursów.


Ciesz się postępami w nauce

Dołożymy wszelkich starań, byś mógł cieszyć się postępami w nauce a Twoja umiejętność posługiwania się językiem angielskim zadziwiła Cię, gdy znajdziesz się w sytuacji wymagającej spontanicznej reakcji w tymże języku. Życzymy powodzenia w nauce!

Zaufali nam